graj dalej lub zamknij

i wybierz inną grę w menu po lewej.

logo

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych

Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Ilustracje: Marcin Piwowarski
Premiera: maj 2015
Liczba stron: 240

 

„Bajkoterapia” to antologia pięknych i mądrych bajek dla dzieci, poradnik dla rodziców, a przede wszystkim świetny sposób na wspólne spędzenie czasu!

 

„Bajkoterapia” to antologia pięknych i mądrych bajek dla dzieci, poradnik dla rodziców, a przede wszystkim świetny sposób na wspólne spędzenie czasu!

Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają. Młodzi i najmłodsi czytelnicy (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) mogą utożsamić się z bohaterem i przeżyć z nim daną historię, a także dowiedzieć, jak zachować się w wielu ważnych sytuacjach.

W drugim, poszerzonym i poprawionym, wydaniu bajkom towarzyszą wskazówki i komentarze eksperta od bajkoterapii – Katarzyny Klimowicz, które, mamy nadzieję, będą dla rodziców, opiekunów i dzieci pomocą, inspiracją do rozmowy, zabawy czy przede wszystkim wspólnego zastanowienia się nad takimi tematami jak: inność, spotkanie z nieznajomym, bezpieczeństwo nad wodą, zgubienie się, brak wiary w siebie, rywalizacja z rodzeństwem, bezpieczeństwo w domu.

(opis wydawcy)

 

Tematyka: baśnie, bajki

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

3-5

Poczytaj mi, mamo. Księga pierwsza

Kolekcja „Poczytaj mi, mamo” to najpiękniejsze książeczki, jakie przez lata ukazywały się w tej serii.

PREMIERA: maj 2017