graj dalej lub zamknij

i wybierz inną grę w menu po lewej.

logo

Magiczne Drzewo. Cień smoka

Autor: Andrzej Maleszka
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Premiera: październik 2014
Liczba stron: 480

 

Nieostrożny czar wywołuje z głębin morskiego smoka wraz z armią groźnych stworów. By je pokonać, Kuki musi zdobyć figurkę z Magicznego Drzewa. Przedmiot jest nagrodą w konkursie tańca, ale Kuki nie umie tańczyć. Figurka przeistacza się w żywą istotę obdarzoną niezwykłymi cechami. Dzięki niej Kuki, Gabi i gadający pies zwyciężą przybysza z podwodnego świata.

 

Smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”… Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

Na podstawie „Magicznego Drzewa” Andrzej Maleszka stworzył znany na całym świecie cykl filmowy nagrodzony telewizyjnym Oscarem – Emmy Award.

 

Nowa powieść z bestsellerowego cyklu „Magiczne Drzewo”.

(opis wydawcy)

 

Tematyka: przygodowe

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Magiczne Drzewo. Czas robotów

Powieść z bestsellerowego cyklu "Magiczne Drzewo". Android stworzył stalowe osy. Każdy, kogo użądlą, zmienia się w robota.

PREMIERA: listopad 2018

Magiczne Drzewo. Berło

Bohaterowie zdobywają berło, które daje władzę nad ludźmi i przedmiotami. Groźni przestępcy porywają berło, a z nim Idalię i Alika. Tworzą straszliwego robota, który ma pozbawić świat elektryczności. Wsz...

PREMIERA: październik 2017

Magiczne drzewo. Olbrzym

Kuki zostaje obdarzony nadludzką siłą, by pokonać olbrzyma o siedmiu wcieleniach. Wędrują z nim mądra Gabi, gracz komputerowy Blubek i gadający pies. Walczą ze zwierzomaszynami, stalowym ptakiem i pożeraczem ś...

PREMIERA: marzec 2017

Magiczne Drzewo. Inwazja

Idalia, Alik, Kuki i inni muszą stawić czoła wielkim niebezpieczeństwom. Naprawdę wielkim! Na Ziemię przybywają Ogromni.

PREMIERA: listopad 2016

Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych

Wyczekiwana powieść z bestsellerowej serii. Wyrusz z ekipą ratunkową do Świata Ogromnych. Nowe przygody czekają!

PREMIERA: październik 2015

Magiczne drzewo. Czerwone krzesło

Fantastyczna opowieść o trójce dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia.

PREMIERA: marzec 2015

Magiczne Drzewo. Gra

Piąty tom bestsellerowej serii "Magiczne drzewo". Klon Kukiego powrócił i szuka tajemniczej kostki do gry. Wraz ze służącymi mu robotami włamuje się do Galerii Globo.

PREMIERA: październik 2013

Magiczne Drzewo. Pojedynek

Kuki wyczarowuje swego klona, by zastąpił go w nudnych zajęciach. Jednak klon zdobywa magiczną moc i zaczyna pojedynek z prawdziwym Kukim. Tworzy gigantycznego robota, żywe labirynty i zmienia ludzi w dziwne stworze...

PREMIERA: listopad 2012

Magiczne drzewo. Tajemnica mostu

Przygodowa powieść o dynamicznej akcji, mówiąca o ważnych sprawach. Filip zachorował w wyniku nieostrożnego czaru. By go uratować Kuki, Wiki i Melania muszą znaleźć Most Zapomnienia. Wędrują przez góry i j...

PREMIERA: listopad 2010