graj dalej lub zamknij

i wybierz inną grę w menu po lewej.

logo

Ucieczka w dzicz. Wojownicy. Tom 1

Autor: Erin Hunter
Wydawnictwo: Nowa Baśń
Premiera: czerwiec 2015
Liczba stron: 320

 

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.

 

Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.

(opis wydawcy)

 

Tematyka: przygodowe zwierzęta

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Ukryty wróg. Sfora. Tom 1

Kiedy Fuks i pozostali członkowie Sfory w Obrożach odkryli las pełen jedzenia i świeżej wody, byli pewni, że odnaleźli nowy dom. Jednak ziemię przywłaszcza sobie Sfora Dzikich Psów, a ich przerażająca alfa ni...

PREMIERA: styczeń 2019

Blask gwiazd. Wojownicy. Nowa przepowiednia

Wojownicy wreszcie dotarli do nowego domu, ale w ich życiu nadal nie zapanował spokój.

PREMIERA: styczeń 2019

Tygrysia Gwiazda i Sasza. Ucieczka w las. Wojownicy. Ma

Sasza, zmuszona opuścić dom swoich Dwunożnych, decyduje się na samotne życie w lesie. Tam spotyka Tygrysią Gwiazdę, potężnego przywódcę Klanu Cienia, w którym się zakochuje.

PREMIERA: grudzień 2018

Świt. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 3

Wojownicy, którzy wiele księżyców temu wyruszyli w podróż, by dowiedzieć się jaka jest przyszłość klanów, powracają z przerażającą wiadomością: albo znajdą nowy dom, albo zginą!

PREMIERA: listopad 2018

Opuszczone miasto. Sfora. Tom 1

Fuks to mieszaniec o złotej sierści, który wie, jak przetrwać na własną łapę. Od zawsze samotnie przemierzał ulice wielkiego miasta, ufając wyłącznie swojemu instynktowi.

PREMIERA: wrzesień 2018

Misja Ognistej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja

Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie, by odkryć skrywaną od wieków prawdę.

PREMIERA: wrzesień 2018

Wschód księżyca. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom

Minęły księżyce odkąd szóstka kotów wyruszyła w podróż, którą zapowiedziała przepowiednia. Teraz muszą powrócić do domu i przynieść wieści z dalekich stron. Jednak na drodze staje im plemię dzikich ko...

PREMIERA: czerwiec 2018

Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1

Poznaj narodziny legendy jednego z najpotężniejszych przeciwników Ognistego Serca — Bicza, przywódcy Klanu Krwi — z którym Klan Pioruna zmierzył się w szóstym tomie serii, Czarnej godzinie.

PREMIERA: kwiecień 2018

Północ. Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 1

Mrok, Powietrze, Woda i Niebo staną się jednością... by odmienić las na zawsze.

PREMIERA: grudzień 2017

Czarna godzina. Wojownicy. Tom 6

Klan Pioruna wygrał bitwę, która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców, chociaż jednego kota uratować się nie udało.

PREMIERA: sierpień 2017

Niebezpieczna ścieżka. Wojownicy. Tom 5

Klan Cienia wybrał nowego przywódcę. Ogniste Serce przeczuwa jednak, że stary wróg wciąż pragnie zemsty na swoim poprzednim klanie. Tymczasem w lesie pojawiło się nowe zagrożenie, które zagraża życiu każdeg...

PREMIERA: kwiecień 2017

Cisza przed burzą. Wojownicy. Tom 4

Zdrajca Klanu Pioruna został wygnany. Jednak Ogniste Serce nie może pozbyć się wrażenia, że Tygrysi Pazur czai się w mrokach lasu i szykuje się do zemsty.

PREMIERA: listopad 2016

Las tajemnic. Wojownicy. Tom 3

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce?

PREMIERA: lipiec 2016

Ogień i lód. Wojownicy. Tom 2

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa...

PREMIERA: luty 2016