graj dalej

logo

Idę lulu, to papa! Bobaski i miś

Autor: Jelonek Martyna
Wydawnictwo: Trefl SA
Premiera: marzec 2022

 

 

Am, am? Chlap, chlap? Ciii? Lulu? – to tylko kilka dźwięków z wieczornego słownika maluszka. W tej BARDZO GRUBEJ KSIĄŻECZCE znajdziecie ponad 100 stron prostych obrazków wraz z wyrazami dźwiękonaśladowczymi, które każdy maluch bez trudu powtórzy i zapamięta! 

Ćwiczenie mowy i świetna zabawa z dzieckiem na spokojne wieczory, małe i duże podróże. 
Wyrazy dźwiękonaśladowcze mają ogromne znaczenie dla dziecka, które przy ich użyciu nazywa i komentuje otaczający je świat oraz bawi się mową i głosem. Dźwięki zawarte w tej książeczce, w połączeniu z prostymi zdaniami oraz nauką następstwa zdarzeń, wspomagają rozwój mowy najmłodszych dzieci.

Marcelina Przeździęk, neurologopeda
 
Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu Magdaleną Komstą kolekcja książek, gier i zabaw „Dobranoc, Trefliki na noc” podpowiada, jak zmienić wieczorne czynności w dobrą zabawę, która ma szczęśliwe, senne zakończenie! 
 
Serial Bobaski i Miś to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu Rodzina Treflików, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat. 

 

(opis wydawcy)

 

Tematyka: poznawanie

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Małe widu, Małe słychu. Bobaski i Miś

Małe widu, małe słychu. Sensoryczne zabawy dla malucha. Ponad 100 stron sensorycznych zabaw dla najmłodszych! Zmysły malucha są bardzo zapracowane – każdego dnia uczą się odbierać nowe bodźce. Rączki ...

PREMIERA: marzec 2022