graj dalej

logo

Myszonek i urodzinowy prezent

Autor: Riikka Jantti
Wydawnictwo: Wydawnictwo Frajda
Premiera: marzec 2023

 

 

Ciepła i humorystyczna opowieść o tym jak Myszonek obchodzi urodziny!

Wreszcie słychać BIM BOM! Myszonek otwiera drzwi urodzinowym gościom. Przyszli wszyscy: Tesek, Piku, Bratka, Mania, Antek i Lulu. Myszonek dostaje od przyjaciół fajne prezenty. Jest czas na pyszności: wszystkim smakuje tort i inne smakołyki. Są też zabawy, łowienie niespodzianek i quiz. Następnego dnia Myszonek otrzyma jeszcze prezent od mamy. Ale on przysporzy niemało kłopotów, zwłaszcza mamie!

Ciepła i humorystyczna seria książek obrazkowych o tym, co robi mała miejska mysz.
Poznajcie pełne realizmu i humoru historie o zadziornym Myszonku i jego Mamie, w których z łatwością odnajdą się dzieci i dorośli.

Mała miejska mysz oczarowała czytelników z różnych stron świata. Bestsellerowa seria fińskich książek przetłumaczona na ponad 20 języków!

 

(opis wydawcy)

 

Tematyka: bajki / opowiadania

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Myszonek i gwiazdka

Bestsellerowa seria fińskich książek przetłumaczona na 18 języków! Myszonek czeka na Boże Narodzenie już od listopada. Tylko dlaczego czas tak okropnie się wlecze? Czy święta kiedykolwiek nadejdą? Lulu...

PREMIERA: październik 2022

Myszonek i trzaskający mróz

Bestsellerowa seria fińskich książek przetłumaczona na 18 języków! Zimą można robić tyle fajnych rzeczy: jeździć na sankach i łyżwach, piec, chodzić do biblioteki, uczyć się gry na pianinie. Ale My...

PREMIERA: październik 2022