graj dalej

logo

Misja na Wyspie Potworów. Poradnik łowczyni potworów. Tom 3

Autor: Ballarini Joe
Wydawnictwo: Young
Premiera: styczeń 2023
Liczba stron: 288

 

 

„Misja na wyspie potworów” to trzecia część przygodowej dziecięcej serii Poradnik łowczyni potworów  

Przezabawna historia o tajnym stowarzyszeniu babysitterek, które już dawno dały sobie spokój z normalnością. 

W końcu czy można wieść proste życie, kiedy walczy się z potworami i dodatkowo pokonało się dwoje Boboludzi, najgroźniejszych z potwornej szajki, i ich przywódców?  

Prawdopodobnie nie. Kelly Ferguson znów wkracza do akcji i usiłuje uchronić dzieci przed największym niebezpieczeństwem znajdującym się na Wyspie Potworów. To tam rządzi najstraszniejszy z Boboludzi: Baron von Eisenvult, który zmienia porwane maluchy w prawdziwe bestie. 

Kelly i inne babysitterki zrobią wszystko, aby przywrócić dzieciom ludzką postać!  Mocą zakonu babysitterek z rhode island rozkazujemy ci potwornie dobrze się bawić. 

Seria Poradnik łowczyni potworów to przesympatyczna i zabawna przygodówka dla fanów Marty Kisiel i Brandona Mulla, w której dobro walczy ze złem. Na podstawie pierwszego tomu powstała świetnie przyjęta ekranizacja produkcji Netflixa. 

 

(opis wydawcy)

 

Tematyka: literatura

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

Bestie i bystrzaki. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2

Drugi tom przezabawnej serii o tajnym stowarzyszeniu babysitterek chroniących dzieci przed potworami.   Niecodziennie dowiadujesz się, że na twoje życie dybie sześć straszydeł.   Pokonanie wielkiego, zł...

PREMIERA: luty 2022